Správa o stave energetických potenciálov súčastnosti

Mnohí z vás už možno vnímajú silnejúci energetický potenciál, ktorý vytvára stále intenzívnejší tlak na jasné uvedomenie smeru vašej cesty. V rámci vývoja planetárneho vedomia ľudstva vstupujeme do rozjasňujúcich línií, ktoré začínajú ľudí diferencovať podľa ich vlastného zamerania a odhodlania, či slabosti a neschopnosti sa vedome rozhodnúť. Nezabúdajme, že „vesmír“ sa s nikým nebude maznať. Buď vieš kam kráčaš a tak tam aj pôjdeš, alebo to nevieš (prípadne sa nevieš rozhodnúť) a pohltí ta temnota nevedomia. Neživme v sebe prosím romantické ilúzie a nádeje o záchrane ľudstva mimozemskými civilizáciami, svetelnými bytosťami, anjelmi, či inými dobrodincami a spasiteľmi. ŽIVOT je nádherný, ale tvrdý a nelútostný. Svoje kroky a teda aj tzv. osud máte vo vlastných rukách. Čím nechcem vonkoncom povedať, že k týmto kontaktom a súčinnosti týchto entít pri vzostupe nášho vedomia nedochádza, no deje sa to v úplne inom kontexte ako si väčšina ľudí predstavuje. Z vyšších urovní vedomia je absolútne akceptovaný nedotknuteľný princíp slobodnej vôle, čo znamená, že nikto z týchto úrovní vedomia vás nikdy nepripravý o možnosť sa slobodne rozhodnúť, aj keby mal byť výsledkom vášho rozhodnutia totálny úpadok.

Čas na prípravu a rozhodovanie pomaly ustupuje do úzadia a vnárame sa do fázy jasnej diferenciácie vášich zámerov a smerovania, ku ktorému ako vedomie inklinujete. Či už ste vykročili vedome k sebe (tj. obsiahnutiu svojho bytosného JA – prehlbovaniu svojho uvedomenia), alebo opačným smerom, nasledujúc egoistické túžby a ciele, každý dôjde presne tam, kam kráča. Väčšina ľudí má v súčastnosti poslednú šancu uchopiť jemne svoje vedomie a vybrať si smer cesty vedome. Tlak na toto rozdelenie bude už len enormnejší a pokiaľ vykročíte smerom od seba, návrat bude už len obtiažnejší a náročnejší. Dobre preto zvážte a ujasnite si v sebe, čo je vašou najvyššou prioritou. Práve v tejto chvíli rozhodujete o svojom osude, ďaľšom smerovaní vašej duše a „budúcnosti“ vašej existencie v sférach oddelenosti.

Cesta je vydláždená, energetický potenciál je nám naklonený, stačí vedome vykročiť a vytrvať, ale tento krok musíte urobiť iba vy sami, nikto iný za vás kráčať nebude. Transformačý potenciál a príležitosť, ktorá sa nám s ním ponúka, tu nebola tisícky rokov. Mnohí z vás, alebo vašich priateľov si možno neuvedomujú v akej významnej dobe práve žijeme, teda s akými energetickými zoskupeniami sa v súčasnosti potýkame. Metaforicky to môžme prirovnať k celým vekom žijúc na dne tmavej studne z ktorej nevieme vyliezť a podarilo sa to len máloktorým z nás, ku ktorým mnohí v túžbe po poznaní vzhliadajú a o ktorých kolujú legendy, spolu s tým ako to tam hore, vonku zo studne asi vyzerá. K studni však (mnohými očakávane) pristúpil „neznámy“ a vhodil do nej lano po ktorom sa šplhá predsa len ľahšie ako po klzkých stenách. Neznámy je v tomto prípade reprezentovaný mnohými okolnosťami, primárne však prameniacimi zo zdrojového vedomia, ktoré zostane zo svojej podstaty navždy nepoznané. Pre mnohých z nás je lezenie po lane naozaj náročné a vyliezť tak vysoko sa môže zdať mnohým až nemožné, no vytrvalosť, odhodlanie a trpezlivosť skutočne prináša výsledky a východ zo studne sa pomaly približuje. Je to cesta pre odvážnych a silných, preto je nutné pestovať svoju vôľu a vytrvať. Ak sa ti to podarí a budeš kráčať svojou cestou (rozumej cestou srdca/duše/bytostného jadra), tak tam raz vylezieš a hore ťa čaká neopísateľná odmena, úplne nový svet v doposiaľ nepoznaných úrovniach vedomia, ktoré máš možnosť zakúšať na tejto veľkolepej ceste životom.